poniedziałek, 5 stycznia 2015

Żegnaj na zawsze:(((((......

Witam... Dzisiejszy wpis będzie nieco inny, nie będzie o dekoracjach, szyciu ani innych wnętrzarskich tematach. 31.12 2014 - SYLWESTER - dla wszystkich dzień zabawy, radości, balów itp... Dla mnie był to najsmutniejszy dzień w całym minionym roku. W tym dniu odszedł ode mnie mój ukochany króliczek Maniuś. Tak bardzo go kochałam, był ze mną prawie 10 lat.Wiem, że to długo ale dla mnie i tak za krótko:(( Na takie rzeczy nie można się przygotować....Próbowałam go ratować,zabrałam do weterynarza, dostał kroplówkę, zastrzyki, niestety nie pomogło... Żegnaj moja kochana kuleczko - nigdy Cię nie zapomnę!!!! Będę tęsknić!!! Zostały po nim piękne wspomnienia i jego ulubiona podusia na której zawsze leżał:((
ŻEGNAJ:(((((((

8 komentarzy:

 1. Wiem, co znaczy odejśćie ukochanego pupila... ja już 22 miesiące cierpię :(
  Twoj króliś jest juz na tęczowej łączce....
  Trzymaj się ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką nadzieję, że wszystkie zwierzątka trafiają jednak do nieba i kiedyś się z nimi spotkamy....

   Usuń
 2. Przykro mi bardzo! Trzeba przyznać, że Twój królik miał długie szczęśliwe życie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykre. Ogromnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem co czujesz ... ja także straciłam Królewnę .... ale wierzę, ze kiedyś na pewno się spotkamy ... Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biedny purciaczek.. na pewno dobrze swoje życie przeżył przy Tobie skoro żył aż 10 lat.. Wiem jak to jest, rok temu byłam przy usypianiu mojego owczarka, który żył z nami 14 lat, i do tej pory wspominam to jako mój najgorszy dzień w życiu. Pociesza mnie perspektywa tego co wyczytałam w książce " Niebo istnieje naprawdę" , w której to chłopiec, któremu objawił się Pan Jezus był przez chwile w niebie i podobno jest tam mnóstwo zwierząt według jego teorii.. Polecam, przeczytaj, oglądnij.. może troszkę humor Ci się poprawi.. Trzymaj się..

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj przykro mi, wiem co znaczy stracić ukochanego zwierzaczka :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi przykro Gosiu. Kaśka

  OdpowiedzUsuń